اگر به افرادی که در جامعه مثل کوچه یا خیابان محله تان یا حتی افراد دیگر محله ها دقت کنید،مشاهده می کنید که شکل ظاهری،رفتار،فکر،طرز نگاه به زندگی در آنها با هم متفاوت است چرا؟؟

دلایل زیادی دارد،یکی از آنها را در یکی از صفحات همین وبلاگ گفتم،خانواده است.خانواده در حقیقت سازنده شخصیت روانی و بعد بقیه ابعاد شخصیت مثلا اجتماعی و رفتاری و . . . . است.

خود فرد هم در سازندگی خود نقش دارد مثلا بعضی افراد تنبل اند و این دست خانواده آنها نیست چون خود انگیزه ایی ندارند و حاضر به فعالیت نیستند.

بخش دیگر وابسته به جامعه است مثل مدرسه،کوچه و محله،مردمی که میان آنهاست و دوستان قدیمی و جدید اوکه چگونه با او رفتار می کنند،من خودم دوران دبیرستان خیلی سخت و تلخی داشتم و به قدری نا امید بودم که حاضر بودم خودم را دار بزنم.

روح و روان انسان تحت تاثیر جوی است که در آن قرار گرفته مثلا یک آدم در میان مردم شاد و آزاد قرار گیرد حتما آدم موفق و خوش رفتاری بار خواهد آمد ولی آن افرادی که در جا هایی با محدودیت ناشی از اعتقادات سیاه و غلط مردم آن جا قرار دارند،پژمرده تر و نا امید تر و حتی پرخاشگر تر اند.

بیایید از همین الان خودمان را اصلاح کنیم،نا امیدی را کنار بگذاریم و به سمت آینده حرکت کنیم،دست از اعتقادات غلط و محدودیت های ناشی از آن بر داریم و بجای سخت کردن راه در پیش،آن را ساده نگاه داریم.

دین مسیحیت یکی از ادیان زیبا و شریف یکتا پرستی است،این دین به دلیل مرز قائل بودنش در زندگی در همه زمینه ها وارد نشده و فقط بخش هایی را کامل می کند که انسان در آنها ناتوان است.

این یعنی عدم تندروی در دین که کار بسیار درستی است و مانع زدگی از دین می شود.

یکی از آیه های کتاب مقدس انجیل به آن موضوع که (هر کجا آزادی بیشتر است،گناه کمتر است) اشاره دارد که بسیار روشن و مشخص است.

آخرین مطلب فرهنگ سازی است،فرهنگ پرخاش و خشونت و افکار نادرست مثل اینکه دعوا بکن و هر کی خورد آن باید کنار بکشد،نوعی عقب ماندگی فرهنگی است که میزان پیشرفت یک کشور را کند می کند.

متاسفانه کانالی که برای افراد ABDL توی تلگرام زدیم، دیگر قابل نمایش با جستجو نیست، اگر واقعا قصد عضویت در آن را دارید، آی دی تلگرام خود را به جیمیل zooplay95@gmail.com بفرستید و خود را معرفی کنید تا شما را در کانال اضافه کنیم.
قبل ارسال آی دی، برای اطمینان بیشتر، شماره خود را در تلگرام پنهان کنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها